نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

نویسنده : کلینیک بتن ایران
تاریخ ثبت : 1397/07/08

وب سایت رسمی کلینیک بتن ایران:

نمايشگاه بين المللی صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتی و تجاری ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمينه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت های فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوری های آتی خود را هدايت نمايند.

لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كلیدی می رساند چهاردهمين دوره اين نمايشگاه بين المللی در تاريخ ۱۱ الی ۱۴ مهر ۱۳۹۷ در محل دائمی نمايشگاه بين المللی تهران برگزار خواهد شد.

در اين راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رويكردی متفاوت خدمات ويژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.

با اين اميد كه برگزاری اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمندي های اين صنعت در ايران و جهان باشد.

در این راستا کلینیک بتن ایران به عنوان شرکتی توانمند در این عرصه و همراه همیشگی صنعت و مهندسین عمران در این نمایشگاه در سالن میلاد طبقه همکف حضور دارد.

محل برگزاری
خیابان های منتهی به مبادی نمایشگاه بین المللی عبارتند از :۱. درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش - خیابان سئول به سمت شمال - جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول۲. درب جنوبی : بزرگراه نیایش - خیابان سئول به سمت شمال - انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه - روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب۳. درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب - بعد از پمپ بنزین - مسیر کنار گذر۴. درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی - پل عابر پیاده نمایشگاه بین المللی۵. درب شمالی (ورودی شماره ۲ پارکینگ طبقاتی) :خیابان یمن - خیابان رشید فضل اله 
نشت ها و کارگاه ها موضوع: مدیریت منابع آب در ایران

چهارشنبه۱۱ مهر                                         - ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

خانم دکتر ترابیموضوع :رسانه و مدیریت مصرف

پنجشنبه ۱۲ مهر                                        - ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

خانم دکتر زهراییموضوع:مفاهیم و رویکردهای نو در مدیریت مصرف آب

جمعه۱۳مهر                                             - ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

آقای دکتر فهمیموضوع:بایسته های رسانه و سواد آب

شنبه ۱۴مهر                                            - ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

آقای دکتر فاضلی

نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران