نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران

نویسنده : کلینیک بتن ایران
تاریخ ثبت : 1397/07/08

وب سایت رسمی کلینیک بتن ایران:

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

لذا به اطلاع كلیه علاقمندان و فعالان در این صنعت مهم و كلیدی می رساند چهاردهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ مهر ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویكردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی كردن شركت كنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.

با این امید كه برگزاری این رویداد بزرگ با مشاركت كلیه دست اندركاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعكاس هر چه بیشتر توانمندی های این صنعت در ایران و جهان باشد.

در این راستا کلینیک بتن ایران به عنوان شرکتی توانمند در این عرصه و همراه همیشگی صنعت و مهندسین عمران در این نمایشگاه در سالن میلاد طبقه همکف حضور دارد.

محل برگزاری
خیابان های منتهی به مبادی نمایشگاه بین المللی عبارتند از :۱. درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش - خیابان سئول به سمت شمال - جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول۲. درب جنوبی : بزرگراه نیایش - خیابان سئول به سمت شمال - انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه - روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب۳. درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب - بعد از پمپ بنزین - مسیر کنار گذر۴. درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی - پل عابر پیاده نمایشگاه بین المللی۵. درب شمالی (ورودی شماره ۲ پارکینگ طبقاتی) :خیابان یمن - خیابان رشید فضل اله 
نشت ها و کارگاه ها موضوع: مدیریت منابع آب در ایران

چهارشنبه۱۱ مهر                                         - ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

خانم دکتر ترابیموضوع :رسانه و مدیریت مصرف

پنجشنبه ۱۲ مهر                                        - ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

خانم دکتر زهراییموضوع:مفاهیم و رویکردهای نو در مدیریت مصرف آب

جمعه۱۳مهر                                             - ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

آقای دکتر فهمیموضوع:بایسته های رسانه و سواد آب

شنبه ۱۴مهر                                            - ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

آقای دکتر فاضلی

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران