نمایشگاه بین المللی توانمند های صادراتی جمهوری اسلامی ایران با حضور کلینیک بتن ایران

نویسنده : کلینیک بتن ایران
تاریخ ثبت : 1397/08/27

حضور کلینیک بتن ایران(مهندسین مشاور مهرازان پایدار) به عنوان صادر کننده برتر کشوری در سومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 
زمان :22 الی 25 آذر ماه 1397
مکان:نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب (تهران)
زمان بازدید:10 صبح الی 17 

نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران  _ کلینیک بتن ایران

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین رخداد بازرگانی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی در زمینه صنعت برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت در خارج از کشور(کشورهایی همچون: عراق، افغانستان، تاجیکستان، آذربایجان، ترکیه، قطر و ...) قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

لذا به اطلاع كلیه علاقمندان و فعالان و بازرگانان در این صنعت مهم و کلیدی می رساند این نمایشگاه در محل شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد.

در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویكردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی كردن شركت كنندگان در نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی ارائه نماید.

با این امید كه برگزاری این رویداد بزرگ با مشاركت كلیه دست اندركاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعكاس هر چه بیشتر توانمندی های این صنعت در ایران و جهان باشد.
در این راستا کلینیک بتن ایران (مهندسین مشاور مهرازان پایدار) به عنوان شرکتی توانمند در این عرصه و همراه همیشگی صنعت و مهندسین عمران در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.