صادرات بش از 100 تن ضدیخ بتن کلینیک بتن ایران

صادرات بش از 100 تن ضدیخ کلینیک بتن ایران به کشور های همسایه 

افزودنی های بتن تولیدی توسط این شرکت کلینیک بتن ایران برپایه بهترین نوع مواد اولیه کربوکسیلات ها،نفتالین ها و لیگوها تولید می گردد که در ساخت پروژه های صنایع آب و فاضلاب، سدها، استخرها و کانال ها جهت جلوگیری از خروج آب و نیز نفوذ آب های تحت الارضی و زیرزمینی به داخل سازه آبی و همچنین سازه هایی که به آب های سطحی نزدیک هستند همچنین بتن های مقاوم و متراکم از میلگردها به کار می رود.

از همین رو کلینیک بتن ایران باتوجه به کیفیت تولید محصولات افزودنی های بتن که شمال 54 محصول تولیدی این شرکت می باشد توانسته است در منطقه و کشور های همسایه نظر مشتری های بازرگان و همچنین شرکت های ساختمانی را به محصولات خود جلب نماید.

کلینیک بتن ایران با بیش از 40 نفر از بازرگان های خارجی کشور های همسایه فعالیت می نماید.در صورت همکاری می توان با شماره 02145872 تماس حاصل نمود.

واحد تولیدی افزودنی های بتن کلینیک بتن ایران که شامل قسمت های مختلفی همچون ملات های پودری ،افزودنی های بتن مایع و تولیدی واتراستاپ ها در سایز ها و قالب های متفاوت می باشد.

در پاییز 1399در سه ماه مهر ،آبان ،آذر کلینیک بتن ایران بیش از 100 تن مایع ضدیخ بتن بدون کلراید در بسته بندی های صادراتی به کشورهای همسایه ارسال نموده است.

نویسنده : کلینیک بتن ایران
تاریخ ثبت : 1399/10/10