برنده مسابقات ملی انجمن بتن ایران

نویسنده : کلینیک بتن ایران
تاریخ ثبت : 1396/10/11
عضو تیم شرکت کننده در مسابقات ملی انجمن بتن ایران گفت: تیم دانشگاه آزاد واحد ایذه در مسابقات ملی انجمن بتن ایران رتبه سوم را کسب کرد.

سیدآرمان شیرمردی اظهار کرد: تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه توانست با شرکت در یازدهمین دوره از مسابقات ملی انجمن بتن ایران به رتبه سوم در مسابقه تیر سبک خمشی دست یابد. وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات 28 دانشگاه از سطح کشور حضور داشته اند که تقریباً 90 درصد از شرکت‌کنندگان آن از دانشگاه های دولتی بوده و تنها چهار واحد دانشگاهی آزاد شرکت داشتند که دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه در این مسابقات که از کیفیت بالایی برخوردار بوده است حضور داشتند.

عضو تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه با بیان اینکه اعضای تیم تیر سبک خمشی دانشگاه آزاد ایذه را پنج نفر بیان کرد و گفت: این اعضا شامل خسرو خیری‌زاده (استاد راهنما)، سیدآرمان شیرمردی (سرپرست تیم)، ابوتراب رفیعی، صمد طهماسبی، حبیب الله قاسمی هستند. وی با بیان اینکه در حال حاضر در ساختمان سازی هایی که در سطح دنیا انجام می‌شود از بتن سبک سازه ای استفاده می‌شود، تصریح کرد: هر قدر این سازه سبک‌تر باشد، در برابر زلزله ایمن‌تر بوده و هزینه ای نیز به‌‌‌ همان نسبت کاهش می‌یابد.

شیرمردی اضافه کرد: بتن تکنولوژی است که با توجه به کارایی در ساخت و ساز های عظیم به کار می‌رود و در مقابل وزن زیاد ساختمان، اثرات مخرب زلزله و دیگر شرایط محیطی مقاوم است. وی خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات دانشجویان و نخبگان علمی عمران به ارائه طرح های نو که کمک کننده زمینه توسعه و پیشرفت این شاخه از بتن و ساخت و ساز های بتن است، پرداختند.