پیام نوروزی رئیس هیئت مدیره کلینیک بتن ایران

نویسنده : کلینیک بتن ایران
تاریخ ثبت : 01 فروردین ، 1395

یا مقلب القلوب و الابصار      یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال      حول حالنا الی احسن الحال

 

ای یاری دهنده قلب ها و بینش ها و ای دگرگون کننده همه حال های آشکار و نهان، ای گرداننده چرخ هستی، ای مهربان ترین مهربانان عالم، ای عزت بخش هستی و کائنات، تو را به حق اشرف مخلوقات حضرت محمد (صلی الله علیه وآله و سلم)، دل های ما را به نور معرفت خویش منقلب و متحول گردان و ما را همیشه در مسیر خودت قرارده. زشتی هایمان را بپوشان و خوبی هایمان را وسعت ده، گناهانمان را بریز، آبرویمان را حفظ بفرما و ما را در صراط مستقیم و خدمت خالصانه ثابت قدم بدار.

همکاران گرامی و پرتلاش شرکت کلینیک بتن ایران

سال 1395 سرشار از علم و سازندگی  و اقتدار و سربلندی  ایران عزیزمان بود و در این بین همت و تلاش کارکنان و مدیران شرکت کلینیک بتن ایران کارنامه درخشانی را در بخش های مختلف رقم زد و شما به درستی ثابت کردید که گام هایتان در راه توسعه و پیشرفت  عمرانی  ایران  استوار و برقرار است.

خدا را شاکریم که درسال 95 توانستیم بخش دوم کارخانه را در شهرک صنعتی اشتهارد راه اندازه کرده و پرسنل شرکت را به 63 نفر در واحد های تولیدی ، خدمات مهندسی و دفتری ارتقا دهیم.

 امیدوارم با کمک و تلاش مضاعف کلیه دست اندرکاران و همکاران محترم، سال 96 نیز همراه با خلاقیت،سخت کوشی ، یکپارچگی، هم افزایی و صمیمیت آغاز و تداوم یابد.

 با این امید که در پناه عنایات الهی بهترین تقدیر برای کشورمان رقم بخورد و از خداوند بزرگ مسئلت دارم که به ما همدلی و توانمندی بیشتر عطا فرماید و در سال جدید نیز  شاهد توسعه و پیشرفت برنامه های  شرکت باشیم.

اینجانب حلول سال 1396  را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

رئیس هیئت مدیره کلینیک بتن ایران-مهتدی


6LejitwhAAAAANvn8APaMURvuVWIRBhNqoFP0e9r